KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544369
nr 1254 4369
Birger Welander
(f. 1916), Sverige
Oljemålning, Fjällmotiv, signerad. Olja på pannå, 30x70
Birger Welander, svensk målare född 1916.
Utrop:
300 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:00:00